Меттіс підписав указ про відправку додаткових військ в Афганістан

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що він підписав указ про відправку додаткових військ в Афганістан відповідно до стратегії Дональда Трампа щодо Південної Азії.

Меттіс підписав указ про відправку додаткових військ в Афганістан
1 Вересня 2017 18:00Світ,Статті

Про це у четвер повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters.

«Так, я підписав укази, але це ще не все. Іншими словами, я підписав деякі укази про відправку військ і зараз ми вирішуємо, яких саме», – сказав Меттіс.

За його словами, цей крок допоможе афганським військам «боротися ефективніше».  Однак він не уточнив, про яку кількість військових іде мова.

Нагадаємо, раніше американські ЗМІ повідомили, що Дональд Трамп схвалив відправку до Афганістану ще 4 тисяч американських військовослужбовців. Сьогодні в Афганістані розміщено близько 11 тисяч військовослужбовців США.

Незадовго до цього Дональд Трамп оголосив про нову стратегію щодо Афганістану, якою передбачене збільшення присутності США у цій країні. Нова стратегія США передбачає, що американські військові залишаться в Афганістані на довгостроковій основі.

Також США не будуть оголошувати часові рамки своїх операцій в цій країні і точну чисельність свого контингенту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.