Меркель звинуватила прем’єра Угорщини у «відсутності людяності»

Віктор Орбан перебуває з візитом в Берліні – він відвідує німецьку столицю вперше за три роки.

Меркель звинуватила прем’єра Угорщини у «відсутності людяності»
6 Липня 2018 23:33Світ,Статті

Канцлер Німеччини Анґела Меркель звинуватила прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в тому, що він не дотримується правил «людяності» своєю імміграційною політикою. Меркель заявила, що забезпечення зовнішніх кордонів ЄС полягає не в створенні «фортеці проти людей, привезених контрабандистами», пише УНІАН з посиланням на Радіо Свобода.

На її думку, блок повинен підписати угоди з африканськими країнами, щоб забезпечити законну міграцію.

«Душа Європи – це людяність і це те, що ми хочемо зберегти. Якщо Європа з її цінностями хоче продовжувати грати роль в світі, тоді вона не може просто відвернутися від труднощів і страждань», – сказала вона. Орбан перебуває з візитом в Берліні – він відвідує німецьку столицю вперше за три роки.

Прем’єр-міністр Орбан різко виступає проти політики надання притулку, яку Меркель відчайдушно захищала. Орбан погодився з тим, що у нього і Меркель були принципово різні підходи до міграції і до того, як допомогти людям гуманітарним шляхом. Орбан сказав, що Німеччина повинна бути вдячною за огородження, які Угорщина побудувала на своїх кордонах з Сербією і Хорватією, і яке, за його словами, охороняють 24 години на добу 8000 озброєних людей. За словами Орбана, якби цього не було, від 4 до 5 тисяч біженців прибували б до Німеччини в день.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.