Меркель запевняє, що не змінювала свою політику щодо біженців

За словами канцлерки, вона займалась не зміною курсу, а послідовною роботою упродовж багатьох місяців.

Меркель запевняє, що не змінювала свою політику щодо біженців
1 Жовтня 2016 10:16Світ,Статті

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель заявила, що не змінювала свою політику щодо біженців. «Я бачу не зміну курсу, а послідовну роботу упродовж багатьох місяців», – сказала вона в інтерв’ю газеті Sächsische Zeitung, яке було опубліковане в суботу, 1 жовтня. «Я не змінила свою політику, а просто займалася нею», – додала канцлерка.

«Для мене завжди було важливим посилити захист зовнішніх кордонів ЄС та боротися з причинами міграції і таким чином домогтися зниження кількості біженців», – наголосила Меркель, цитує агентство KNA. За її словами, зараз необхідно сприяти тому, щоб мігранти, які не мають права на притулок в Німеччині, покинули країну. «Це повинно послідовніше реалізовуватися на практиці», – зазначила канцлерка.

Вона також додала, що Європа несе відповідальність перед тими, хто шукає захисту від війни і тероризму, а також вказала на необхідність розподілу біженців між країнами ЄС.

Нагадаємо, 19 вересня, після поразки її партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) на виборах до регіонального парламенту у Берліні, Меркель заявила, що її уряд у міграційній політиці припустився певних помилок, і що потік мігрантів, які прибували до ФРН торік під час піку кризи біженців, на деякий час вийшов з-під контролю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.