Меркель розповіла про майбутнє ядерної угоди з Іраном

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що однією з причин виходу США з іранської ядерної угоди стало погіршення відносин з ЄС. Але не дивлячись на це, Європа продовжить дотримуватися цього договору.

Меркель розповіла про майбутнє ядерної угоди з Іраном
16 Травня 2018 18:18Світ,Статті

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що найкращим «шляхом вперед» для світової спільноти буде продовження дотримання ядерного угоди з Іраном. Про це вона заявила, виступаючи на конгресі Конфедерації німецьких профспілок, повідомляє UANews з посиланням на Reuters. Так, вона вважає, що відносини Сполучених Штатів з Європейським союзом стали однією з причин виходу Америки з зазначеної угоди. У той же час, зазначила канцлер Німеччини, ЄС не буде сліпо довіряти Ірану.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у вівторок, 8 травня, оголосив про вихід з угоди щодо ядерної програми Ірану, а Іран поставив Європі ультиматум через ядерну угоду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.