Меркель: Перемир’я на Донбасі немає, «Мінськ» виконується не повністю

За словами Меркель, на переговорах йтиметься окрім цих пунктів про гуманітарну ситуацію, а також про розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Меркель: Перемир'я на Донбасі немає, «Мінськ» виконується не повністю
20 Травня 2017 20:15Світ,Статті

Про це 20 травня заявила канцлер ФРН Ангела Меркель під час спільного брифінгу з президентом України  Петром Порошенком, повідомляє  Українська правда.

«Також йтиметься про те, як нам працювати в рамках Мінських угод у подальшому, та можливу зустріч у майбутньому у «нормандському форматі», – зазначила Меркель.

Канцлер додала, що під час перегорів буде обговорюватися питання проведення реформ в Україні.

«Про ті, які на сьогоднішній день вже відбулися, та про ті, які мають бути продовжені. Також обговоримо допомогу з боку Німеччини, щоб покращити добробут населення України», – зауважила вона.

Як відомо, 20 травня Порошенко перебуває у Німеччині з одноденним робочим візитом у Німеччині на запрошення Меркель, де під час переговорів  планується обговорити ситуацію на Донбасі та виконання Мінських угод.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.