Лінкявічуса непокоїть, що ЄС більш прихильний до Сербії, аніж до України – Politico

В коментарі Politico, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс припустив, що ЄС не достатньо робить для того, щоб долучити такі країни, як Україна.

Лінкявічуса непокоїть, що ЄС більш прихильний до Сербії, аніж до України - Politico
21 Липня 2017 10:06Світ,Статті

«Нам не вистачає певного балансу в нашій стратегії, коли йдеться про перспективи членства (в ЄС). Країни, які поділяють наші цінності і стратегію, мають це отримати», – зазначив Лінкявічюс, пише Голос Америки.

Коментуючи ситуацію з Сербією він додав: «Деякі країни мають переговори з розширення, в той де час, проводячи військові навчання в Росією біля наших кордонів, в той час, як інші, високомотивовані країни, з об’єднаною громадською підтримкою, які потерпають від загроз своєму суверенітетові навіть не мають перспективи членства

Читайте докладніше про військові навчання Росії, Сербії та Білорусі: «Це – не антитерористичні навчання» – DFR про «Слов’янське братерство-2017»

… Люди померли за можливість мати Європейський вибір і ми ризикуємо зруйнувати стратегію східного партнерства через наші вагання. Наші рішення мають базуватись на спільних цілях, а не внутрішній політиці»

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.