Китай інвестує мільйони в Україну

Іноземні фахівці планують запустити міжнародний маршрут, за яким українці діставатимуться до Китаю за 12-14 днів.

Китай інвестує мільйони в Україну
1 Травня 2017 10:51Світ,Статті

Китайська компанія China Railway Corporation допоможе у розвитку інфраструктури України. Спільно із ПАТ «Укрзалізниця» іноземні фахівці планують побудувати мости та запустити міжнародні рейси. Про це пише Znaj.ua.

Про це в коментарі «Сіньхуа» розповів заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань.

Саме це питання обговорять сторони 14-15 травня у Пекіні в рамках форуму китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».

Він підкреслив, що ці переговори стануть першим кроком до підписання підрядного договору із China Road and Bridge Corporation, який передбачає створення Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту.

Це дозволить українцям дістатися швидкісним потягом до Китаю за 12-14 днів, а виробникам товарів – непогано заробити на доставці вантажу.

Минулого року відбувся тестовий запуск подібного потяга за маршрутом по території Грузії, Азербайджану і Казахстану, але постачання товарів залізницею поки що не налагодили.

«Ми повинні поступово переходити від кредитних проектів до інвестиційних, враховуючи показники ВВП та державний борг України», – додав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.