Країни, що не входять до ОПЕК, домовилися про скорочення видобутку нафти

У Відні проходить зустріч країн ОПЕК і не-ОПЕК.

Країни, що не входять до ОПЕК, домовилися про скорочення видобутку нафти
11 Грудня 2016 18:59Світ,Статті

Країни, що не входять до ОПЕК (Організація країн-експортерів нафти), домовилися скоротити видобуток нафти більш ніж на 600 тис. барелів на добу. Таке рішення було прийняте на зустрічі країн ОПЕК і не-ОПЕК, яка проходить у Відні, передає Bloomberg з посиланням на делегата. Про це пише Український тиждень.

Казахстан, який раніше говорив про замороження свого видобутку нафти на рівні листопада, приєднається до скорочення видобутку, зазначив делегат.

Раніше зазначалося, що з цих 600 тис. б/д половина припадає на Росію. Глава Міненерго РФ Алєксандр Новак повідомляв, що після зустрічі з країнами ОПЕК і не-ОПЕК буде затверджений графік участі російських нафтових компаній в скороченні видобутку. Дія угоди про скорочення видобутку почнеться з січня 2017 року разом з ОПЕК, в реальності через проблеми з роботою свердловин в холодну пору фактичне зниження виробництва нафти почнеться з березня.

Раніше ОПЕК на засіданні 30 листопада прийняла рішення скоротити видобуток на 1,2 млн барелів на добу до 32,5 млн барелів на добу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.