Країни-члени ОБСЄ закликали РФ нести відповідальність за «режим тиші» на Донбасі

Країни-члени ОБСЄ на терміновому засіданні, скликаному через загострення ситуації в Авдіївці Донецької області, закликали Росію нести відповідальність за режим припинення вогню Сході України.

Країни-члени ОБСЄ закликали РФ нести відповідальність за «режим тиші» на Донбасі
1 Лютого 2017 18:00Світ,Статті

Про це йдеться в повідомленні постійного представництва України при ОБСЄ на сторінці в мікроблозі Твіттер у вівторок, пише Українська правда.

«Результати засідання ОБСЄ: Держави-учасники закликають Росію до відповідальності за підтримання режиму припинення вогню і виконання Мінських домовленостей», – сказано в заяві.

Крім того, спікер Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца в ефірі 112 каналу розповіла, що позицію України в ОБСЄ підтримали всі партнери

«РФ була єдиною делегацією, яка фактично повторила свій звичайний наратив, що в усьому винна Україна», – заявила Беца.

Крім цього, за її словами, на засіданні ОБСЄ обговорювалося питання критичної гуманітарної ситуації.

«Були сказані заяви ключовими гравцями, США, Швейцарією, Канадою, ЄС, Францією, Німеччиною про необхідність припинення цих дій і відповідальності РФ. Також акцент щодо посилення здатності спеціальної моніторингової місії з верифікації припинення вогню і відведення зброї, і заклик до РФ дозволити ОБСЄ мати доступ до територій України, в тому числі тих, які не контролюються урядом», – додала речник МЗС України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.