Корпорація Google озвучила дані щодо зарплати своїх працівників

Корпорація Alphabet розкрила, що в середньому співробітники компанії заробляють $197 тис. в рік. Це робить Alphabet четвертою за величиною індексу S&P 500 за виплатами.

Корпорація Google озвучила дані щодо зарплати своїх працівників
29 Квітня 2018 14:43Світ,Статті

На першому місці знаходиться біотехнологічна компанія Incyte Corp., в якій співробітники заробляють $253 тис. в рік. Слідом йде Facebook з $240 тис., замикає трійку фармацевтична компанія Vertex Pharmaceuticals – $211 тис. Про це пише 1News.

Зарплатна війна в двох найбільших технологічних компаніях Alphabet і Facebook є ознакою війни талантів у Кремнієвій долині, де талановиті інженери знаходяться в обмеженій кількості. Facebook і Google по зарплаті затьмарюють ще одного технологічного гіганта в цій категорії – Amazon, де середній працівник отримує «всього» $28,4 тис. Однак це може бути пов’язано з тим, що більшість з приблизно півмільйона співробітників Amazon розвантажують вантажівки, приводять в дію вилкові навантажувачі і доставляють замовлення – всі вони отримують приблизно ту ж платню, що і робітники на складах інших роздрібних компаній

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.