Контейнер Coca Cola привіз 370 кілограмів кокаїну

Вартість «знахідки» становить 50 мільйонів євро.

Контейнер Coca Cola привіз 370 кілограмів кокаїну
31 Серпня 2016 16:47Світ,Статті

Майже 370 кг кокаїну виявили співробітники французької філії компанії Coca-Cola у своєму контейнері поблизу Марселя, повідомляє «Var-Matin». Зазначається, що вантаж прибув з Південної Америки. Його вартість на «чорному ринку» становить 50 млн євро, інформує ТСН.

«Майже 370 кг кокаїну виявили працівники компанії Coca-Cola з департаменту у контейнері, що прибув з Коста-Ріки. Наркотики були заховані в кількох рюкзаках усередині контейнера, який перевозив діжки з апельсиновим концентратом», – повідомив прокурор Марселя.

Справою займається Центральне управління по боротьбі з незаконною торгівлею наркотиків у Марселі. Однак поки жодного підозрюваного не виявлено. Слідчі намагаються відстежити точне походження кокаїну. Нагадаємо, раніше до берегів Британії приплив корабель, наповнений мішками кокаїну. Вартість тієї партії оцінювалася в майже 80 мільйонів фунтів стерлінгів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.