Катар звинуватив Саудівську Аравію у ескалації конфлікту в регіоні

У МЗС Катару закликали Саудівську Аравію поважати сформований «світовий порядок».

Катар звинуватив Саудівську Аравію у ескалації конфлікту в регіоні
18 Листопада 2017 22:07Світ,Статті

Міністр закордонних справ Катару Мухаммед бен Абдуррахман аль-Тані заявив, що керівництво Саудівської Аравії несе відповідальність за кризу на Близькому Сході.

Він зазначив, що влада Саудівської Аравії, зокрема, несе відповідальність за ситуацію в Лівані та закликав її поважати сформований «світовий порядок». Про це пише Главком.

«Це те, чого ми тільки що тільки стали свідками в регіоні: утиск малих країн, щоб привести їх до покори», – заявив міністр.

Нагадаємо, 5 червня 2017 року Саудівська Аравія, Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати і Бахрейн оголосили про розрив дипломатичних відносин з Катаром.  Згодом, про розрив дипломатичних відносин з Катаром заявили також Ємен, Лівія, Мальдіви і Маврикій. Дев’ятою країною, що розірвала дипвідносини з Катаром стала Мавританія.

Рішення ухвалили через підозри в підтримці Катаром ісламістських угруповань, включно з «Братами-мусульманами», «Ісламською державою» і «Аль-Каїдою».

Влада Катару пояснила «фінансування терористів» необхідністю викупити членів сім’ї еміра, які потрапили в заручники під час поїздки до Іраку у квітні 2017-го року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.