Ізраїль створив для власної армії витривалих роботів

Сухопутні війська Ізраїлю у вересні поточного року проведуть військові випробування нового вантажного робота, який буде перевозити провізію, запаси води і боєприпасів.

Ізраїль створив для власної армії витривалих роботів
13 Липня 2017 18:34Світ,Статті

Як пише «Гаарець», в разі успішних випробувань і прийняття на озброєння нові роботи в ізраїльських збройних силах займуть місце лам. Про це повідомляє Vector News.

Новий робот отримав назву IRP (Infantry Robotic Porter, піхотний роботизований носій). Цей гусеничний апарат, розроблений в Ізраїлі, здатний перевозити вантажі масою до 500 кілограмів. Апарат може розвивати швидкість до десяти кілометрів на годину. Роботом, акумуляторних батарей якому вистачає на вісім годин безперервної роботи, можна управляти дистанційно.

Як пише видання «Гаарець», в збройних силах Ізраїлю новий робот колись уже брав участь в батальйонних і полкових навчаннях і добре себе зарекомендував. При цьому джерело газети зазначило, що на місцевості з крутими підйомами роботу необхідна допомога бійців, щоб подолати перешкоду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.