Ізраїль розширює програму розбудови поселень у Східному Єрусалимі

Влада Ізраїлю видала дозвіл на спорудження 566 помешкань у ізраїльських поселеннях у Східному Єрусалимі. Проект будівництва було відкладено до часу зміни влади у Вашингтоні.

Ізраїль розширює програму розбудови поселень у Східному Єрусалимі
23 Січня 2017 10:01Світ,Статті

Ізраїль у неділю, 22 січня, повідомив про надання дозволів на спорудження 566 помешкань у Східному Єрусалимі, повідомляє DW з посиланням на агентство Reuters. Їх зводитимуть в трьох ізраїльських поселеннях. З відповідною заявою виступив на одному з радіоканалів Ізраїлю представник місцевої влади Мейр Тургеман, відповідальний за архітектуру та планування в місті.

За його словами, видачу дозволів відтягували до завершення роботи адміністрації Барака Обами, передає агентство AFP. Колишній президент США та його команда різко критикували позицію Ізраїлю щодо програми поселень в населеному палестинцями Східному Єрусалимі та на Західному березі річки Йордан.

На сьогодні понад 200 тисяч єврейських поселенців мешкають у зайнятій Ізраїлем в 1967 році східній частині Єрусалима. Ще близько 430 тисяч єврейських поселенців мешкають на Західному березі річки Йордан.

До своєї інавгурації нинішній президент США Дональд Трамп різко критикував політику адміністрації Обами щодо Ізраїлю. Зокрема й через те, що представник США в Раді Безпеки ООН не наклав вето на резолюцію Радбезу, що засуджувала політику розбудови ізраїльських поселень на палестинських територіях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.