Із табору «Джунглі» в Кале вивезли всіх біженців

Місію виконано - в таборі «Джунглі» не лишилося мігрантів, повідомила представниця місцевої влади Кале. За офіційними даними, в «Джунглях» мешкали понад шість тисяч людей.

Із табору «Джунглі» в Кале вивезли всіх біженців
27 Жовтня 2016 16:40Світ,Статті

Із самовільно спорудженого табору біженців у Кале, відомого як «Джунглі», вивезли всіх мігрантів. Про це повідомила представниця місцевої влади в середу, 26 жовтня. «У таборі більше немає мігрантів. Нашу місію виконано», – заявила префект департаменту Па-Де-Кале Фаб’єн Буккіо. Ліквідацію табору таким чином вдалося здійснити на кілька днів раніше, ніж планувалося, повідомляє інформагенція DW з посиланням на Associated Press.

За офіційними даними, загалом у таборі мешкали близько шести з половиною тисяч осіб. Процес переселення мігрантів забезпечили більше тисячі поліцейських. У перший день ліквідації табору, 24 жовтня, до спеціально організованих центрів вивезли понад 2300 осіб. 400 неповнолітніх також відправили у спеціальний центр. У середу понад тисяча людей очікувала в транзитному центрі поблизу табору на транспортування.

Людей вивезли до 80 центрів прийому в 11 регіонах Франції, де вони зможуть подавати заяви на отримання притулку, заявив раніше міністр внутрішніх справ Франції Бернер Казньов. Британська міністерка внутрішніх справ Ембер Радд повідомила, що майже 200 неповнолітніх, які перебували у таборі без супроводу дорослих, було відправлено з Кале до Великобританії. Серед них були 60 дівчат, які, за словами Радд, могли потрапити в сексуальне рабство.

Процес ліквідації табору не минув без конфліктів. Напередодні, вночі, в таборі виникла пожежа через займання газових балонів. 23 жовтня у таборі відбулися сутички між поліцією та біженцями.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.