Ілон Маск і 116 фахівців закликали ООН заборонити розробку автономної зброї

Глава Tesla Ілон Маск і засновник компанії DeepMind Мустафа Сулейман підписали лист щодо необхідності заборонити розробку і використання автономної зброї.

Ілон Маск і 116 фахівців закликали ООН заборонити розробку автономної зброї
21 Серпня 2017 22:39Світ,Статті

Документ також підтримали 116 фахівців з 26 країн світу і відправили до ООН, пише НВ з посиланням на The Guardian .

Автори листа попередили, що створення бойових роботів призведе до «третьої збройної революції». Фахівці вважають, що це може зрівнятися з винаходом ядерної зброї і пороху.

«Коли це трапиться, почнуться військові дії небачених масштабів, які розвиватимуться зі швидкістю, яку людство не зможе усвідомити. Новий тип зброї може потрапити до рук терористів або диктаторів, а також хакерів, які будуть використовувати її для неприпустимих цілей», — йдеться у листі.

21 серпня в Мельбурні відбудеться Міжнародна конференція з питань використання штучного інтелекту (IJCAI), де також будуть присутні представники ООН.

Зазначається, що автори листа попросили організацію заборонити автономне озброєння нарівні з хімічною зброєю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.