Грузія заявила, що Росія посунула лінію розмежування в Південній Осетії

Влада Грузії повідомляє також, що після «пересування кордону» Росією на неконтрольованій території опинилися близько 10 га.

Грузія заявила, що Росія посунула лінію розмежування в Південній Осетії
5 Липня 2017 18:22Світ,Статті

Служба державної безпеки Грузії заявила, що російські прикордонники продовжують незаконну бордеризацію на кордоні окупованої Південної Осетії. Про це повідомив Український тиждень з посиланням на російське видання Взгляд.

«На лінії окупації в селі Бершуеті Горійського району змонтований банер, який позначає так звану межу, через що за лінією окупації частково залишилися сільськогосподарські угіддя місцевих жителів», – сказано в повідомленні СДБ Грузії.

Влада Грузії повідомляє також, що після «пересування кордону» Росією на неконтрольованій території опинилися близько 10 га.

За заявою представника глави управи Горійського муніципалітету Давида Церцвадзе, згаданий банер перенесли від старої позначки приблизно на 500 метрів.

Зазначається, що за останні два дні на цій території  такий інцидент стався двічі.

Це питання Тбілісі має намір обговорити 11 липня на традиційних зустрічах в рамках Механізму щодо запобігання інцидентів.

Влада Грузії офіційно оголосила територію Південної Осетії та Абхазії окупованою після військових дій між Росією і Грузією в серпні 2008 року, що завершилися визнанням Москвою сепаратистських республік.

У травні 2017 року Парламентська асамблея НАТО звернулася до Росії з закликом вивести своїх військових з Абхазії і Південної Осетії і відкликати визнання цих республік незалежними державами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.