Google рятує співробітників від указу Трампа

Після підписання у минулу п’ятницю американським президентом Дональдом Трампом указу, що обмежує в’їзд іммігрантів у США, інтернет-гінант Google вирішив негайно повернути додому своїх співробітників з-за кордону.

Google рятує співробітників від указу Трампа
29 Січня 2017 14:00Світ,Статті

У компанії цілком обґрунтовано побоюються, що коли закон вступить в силу, вони можуть втратити чимало людей, котрих просто не пустять у Штати, а це – понад сто працівників. Копія цього розпорядження попала в руки журналістів агентства Bloomberg, пише Навколо нас.

У ньому гендиректор компанії висловив свій жаль з приводу рішення президента, через яке їх співробітники змушені нести особисті втрати.

Адміністрація Google повідомила, що вони стурбовані цим указом Трампа і будь-якими іншими пропозиціями, які накладають обмеження на співробітників компанії і їх сім’ї. Крім того, вони передбачають, що в подальшому через дію цього указу виникнуть проблеми із залученням талановитих зарубіжних фахівців до роботи в корпорації.

Раніше інформаційний порталу повідомляє про те, що Дональд Трамп підписав розпорядження про обмеження імміграції мусульман. Цей указ, за його словами, врятує країну від радикальних терористів та їх руйнівних дій.

Указ «заморозив» програму прийому біженців, а також обмежив в’їзд в країну для громадян Ірану, Іраку, Сирії, Ємену, Судану, Сомалі та Лівії. Навіть тих, хто має «грін-карту», тепер можуть не пустити в США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.