Генпрокурор Ізраїлю розпочинає розслідування проти прем’єра Нетаньяху

ЗМІ повідомляли про можливий конфлікт інтересів з участю юриста Нетаньяху під час купівлі підводних човнів у Німеччині.

Генеральний прокурор Ізраїлю розпорядився, щоб поліція розпочала кримінальне розслідування за двома справами, пов'язаними з прем'єр-міністром країни Біньяміном Нетаньяху. Про це повідомляє Reuters з посиланням на ізраїльський 10-й канал. Зауважується, що офіційний представник міністерства юстиції відмовився коментувати цю інформацію і надавати уточнення. Як повідомляє телеканал, про одну з двох справ, які вивчав генпрокурор країни, раніше не було відомо широкому загалу. Раніше місцеві ЗМІ повідомляли про можливий конфлікт інтересів з участю юриста Нетаньяху під час купівлі підводних човнів у Німеччині. Проте Нетаньяху заперечував наявність порушень.
29 Грудня 2016 10:25Світ,Статті

Генеральний прокурор Ізраїлю розпорядився, щоб поліція розпочала кримінальне розслідування за двома справами, пов’язаними з прем’єр-міністром країни Біньяміном Нетаньяху.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на ізраїльський 10-й канал.

Зауважується, що офіційний представник міністерства юстиції відмовився коментувати цю інформацію і надавати уточнення.

Як повідомляє телеканал, про одну з двох справ, які вивчав генпрокурор країни, раніше не було відомо широкому загалу.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли про можливий конфлікт інтересів з участю юриста Нетаньяху під час купівлі підводних човнів у Німеччині. Проте Нетаньяху заперечував наявність порушень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.