Франція депортувала затриманого під час Євро українського вболівальника

Українцю заборонили в’їзд до Франції протягом 30 днів.

futb
22 Червня 2016 13:28Світ,Статті

Затриманого у місті Лілль громадянина України депортували з територї Франції. Про це повідомила речник Департаменту консульської служби МЗС України Ореста Старак, пише Український тиждень.

«Ми отримали інформацію від нашого консульства у Франції, що даний громадянин все-таки був депортований з території Франції із забороною в’їзду в подальшому на територію цієї країни до 30-ти днів», – сказала Старак.

За її словами, французька влада не інкримінувала громадянину України участь у вуличних заворушеннях – його звинуватили тільки у перевезенні бейсбольної біти, яка, за французьким законодавством, прирівнюється до холодної зброї.

«Мова йде тільки про ситуацію з бейсбольною битою. До речі, вона була одна, а не велика кількість… Спочатку йшлося про те, що його відпускають, потім рішення було змінено французькою стороною і, все ж, його депортували», – розповіла Старак .

Повідомляється, що 15 червня ввечері влада у Ліллі оголосила про видворення з країни трьох російських футбольних уболівальників і одного українця за участь у заворушеннях під час Євро-2016. Громадянин України викликав підозри під час поліцейської перевірки і за результатами огляду автомобіля його затримали до з’ясування обставин, оскільки в машині з російськими номерами, де він перебував, знайшли велику кількість бейсбольних біт. 16 червня, в Міністерстві закордонних справ України підтвердили факт затримання українського вболівальника, однак про його подальшу долю досі було невідомо.

Нагадаємо, протягом перших трьох днів Євро-2016 відбулася низка бійок між вболівальниками кількох країн.

Наймасовішими наразі стали заворушення у Марселі, де внаслідок численних сутичок між вболівальниками Англії та Росії постраждали понад 30 осіб. У сутичках брали участь 150 російських футбольних хуліганів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.