Експерти прогнозують зниження курсу біткоїн вдвічі

«Фанатам цієї криптовалюти не варто занадто радіти такому зростанню».

Експерти прогнозують зниження курсу біткоїн вдвічі
16 Серпня 2017 14:20Світ,Статті

Курс криптовалюти біткоїн знизиться вдвічі після п’ятої хвилі підвищення. Про це заявила глава відділу технічної стратегії інвестиційного банку Goldman Sachs Шеба Джафарі, передає Главком з посиланням на FinClub.

За словами аналітика, п’ята хвиля зростання курсу підніме вартість одиниці криптовалюта вище рівня $4,827 тис., а після цього відбудеться корекція, під час якої ціна на Bitcoin впаде до $2,221 тис.

Джафарі підтверджує думку багатьох інших експертів про те, що курс найвідомішої криптовалюти може досягти рівня $5 тис. за одиницю, але рекомендує майнерам і їхнім клієнтам не сильно спокушатися.

«Однак фанатам цієї криптовалюти не варто занадто радіти такому зростанню», – зазначила експерт.

Як повідомлялось, курс криптовалюти Bitcoin на недільних торгах – 13 серпня – оновив історичний максимум і перевищив $4 тис.

Біткоїн на сьогодні не має чіткого правового статусу в Україні, оскільки НБУ досі не визначився, яким чином класифікувати криптовалюту, зокрема через різну класифікацію біткоїн за кордоном.
Так, у низці країн офіційно дозволені операції з біткоїнами. У різних країнах біткоїн класифікують по-різному – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Зі свого боку, Національний банк України наразі офіційно не підтримує жодне з наведених визначень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.