Екс-прем’єра Молдови засудили до 9 років позбавлення волі

Суд в Кишиневі засудив колишнього прем'єр-міністра Молдови Влада Філата до 9 років ув'язнення. Влад Філат також повинен сплатити штраф та не зможе обіймати державні посади упродовж п'яти років.

0,,16647774_303,00
27 Червня 2016 19:41Новини,Світ

Колишнього прем’єр-міністра Молдови Влада Філата засудили до 9 років позбавлення волі за обвинуваченнями в корупції. Він також має сплатити штраф у розмірі 60 тисяч леїв (близько 2,7 тисяч євро) і не зможе обіймати державні посади упродовж п’яти років. Таке рішення суд в Кишиневі виніс у понеділок, 27 червня.

Водночас держобвинувачення наполягало на тому, щоб Філат був засуджений до 19 років ув’язнення.Екс-прем’єра також звинуватили в співучасті у крадіжці грошей із банківської системи країни. Адвокати Філата заявили про намір оскаржити вирок в апеляційному суді, повідомляє агентство “Інтерфакс”.

Нагадаємо, Філата відправили у відставку через звинувачення в корупції та затримали 15 жовтня 2015 року в будівлі парламенту. Незадовго до цього депутати за наполяганням генерального прокурора позбавили Філата депутатської недоторканності.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.