Депутат французької правиці закликав визнати анексію Криму: аргумент шокує

Депутат Тьєрі Маріані, який очолив французьку делегацію у Крим, закликав європейців визнати анексію півострова Росією 2014 року.

Депутат французької правиці закликав визнати анексію Криму: аргумент шокує
1 Серпня 2016 11:33Світ,Статті

Аргументував так: «люди в Криму виглядають радісно», повідомляє Експрес. За його словами: «Крим вирішив знову стати російським. Крим є російським, а ми займімося чимось іншим і спробуймо знову укласти нормальні взаємини між європейськими країнами та Росією». Тьєрі Маріані оцінив, що ситуація кримських татар на окупованому півострові поліпшилася. «Я думаю, краще бути татарином в Криму, ніж росіянином у Латвії», – заявив політик на прес-конференції в Севастополі, яку транслювало телебачення.

МЗС України гостро засудило візит французьких депутатів на Кримський півострів, як «порушення українського законодавства і міжнародного права». Торік за подібний візит в Криму українська сторона заборонила Маріані і всій 10-особовій делегації в’їзд в Україну на три роки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.