Чорногорія заборонила в’їзд 149 громадянам РФ та України

Список небажаних у Чорногорії осіб сформовано на основі санкційного рішення ЄС.

Чорногорія заборонила в'їзд 149 громадянам РФ та України
2 Червня 2017 22:48Світ,Статті

Чорногорія заборонила в’їзд в країну 149 громадянам Росії і України, які мають відношення до окупації Криму та конфлікту на сході України. Про це пише B92.

Список сформований на основі рішення Європейської ради про введення санкцій проти Росії.

Серед тих, кого зараз «не бажають» бачити в Чорногорії, – секретар ради безпеки РФ Микола Патрушев, президент Чечні Рамзан Кадиров, російський олігарх Костянтин Малофєєв і заступник генерального секретаря партії «Єдина Росія» Сергій Железняк.

Нагадаємо, Росія заборонила в’їзд у країну прем’єру, спікеру парламенту Чорногорії і 46 депутатам чорногорського парламенту, які голосували за вступ країни в НАТО і підтримували санкції ЄС.

Загалом список складається із щонайменше 70 прізвищ.

Чорногорська сторона має намір направити запит до міністерства закордонних справ РФ для отримання списку небажаних осіб, з тим щоб уникнути ситуації, яка сталася з депутатом Міодрагом Вуковичем, якого нещодавно затримали в московському аеропорту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.