Члени американського Конгресу виступили за посилення санкцій проти РФ

Члени американського Конгресу, які твердо виступали за невизнання анексії Криму та повернення півострова під контроль України, зберігатимуть міцну позицію й надалі.

Члени американського Конгресу виступили за посилення санкцій проти РФ
22 Березня 2017 20:41Світ,Статті

Про це заявив у вівторок в Вашингтоні конгресмен від штату Огайо Стів Чабот, передає Укрінформ.

«Санкції проти Росії не тільки не повинні бути скасовані, вони мають бути посилені», – заявив американський законодавець під час експертної дискусії в Конгресу на тему: «Крим: відображення трьох років російської окупації».

Чабот наголосив, що він і конгресмени, які підтримують Україну в Палаті представників, «продовжать утримувати тверду позицію проти Росії» на тлі її агресії в регіоні.

«Ми робимо це не тільки задля безпеки й стабільності наших партнерів і союзників у регіоні, але також для безпеки американського народу», – підкреслив член Палати представників США.

У цьому зв’язку він нагадав про те, що в нижній палаті американського Конгресу знову внесено на розгляд законопроект H.R.463 «Акт про невизнання анексії Криму».

«Наш обов’язок – ніколи не допустити цієї зміни кордонів, особливо зараз, у нинішній час змін», – підкреслив Чабот.

Конгресмен наголосив, що Росія повинна понести за окупацію півострова високу ціну та повернути все на свої місця. І таку позицію США поділяють всі країни-члени НАТО, Європейського Союзу та вільного світу, зауважив американський законодавець.

Нагадаємо, високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Федеріка Могеріні у зв’язку з третьою річницею анексії Криму Росією заявила, що ЄС ніколи це не визнає.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.