Британія після Brexit не матиме тих же прав, що й країни ЄС – Меркель

Британці не можуть зберегти ті ж права, що й жителі країн-членів Європейського союзу, після виходу Великої Британії з ЄС.

Британія після Brexit не матиме тих же прав, що й країни ЄС - Меркель
28 Квітня 2017 10:51Світ,Статті

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи в Бундестазі, повідомляє Європейська правда з посиланням на Deutsche Welle.

«Треті країни не можуть користуватися тими ж перевагами або бути в кращому становищі, ніж держави-члени ЄС. У мене є відчуття, що деякі люди в Британії підтримують ілюзії в цьому відношенні. Вони витрачають свій час», – сказала Меркель під оплески членів Бундестагу.

Меркель знову заявила, що учасники переговорів повинні узгодити деталі виходу Британії з ЄС, у тому числі щодо фінансових зобов’язань, перш ніж будуть розглядатися будь-які угоди між Британією та ЄС.

«Ці дії повинні відбуватися саме в такому порядку. Наша мета – отримати кращу угоду для Європи та її громадян», – сказала Меркель.

Вона додала, що переговори щодо Brexit можуть початися тільки після дострокових парламентських виборів у Сполученому Королівстві, які відбудуться 8 червня.

Нагадаємо, 29 березня президент Європейської ради Дональд Туск отримав від повіреного у справах Британії листа про формальний початок процедури Brexit.

Таким чином, офіційна процедура виходу Британії зі складу ЄС розпочалася.

Євросоюз планував почати предметні переговори про вихід Великої Британії з ЄС з 22 травня, але тепер цей термін перенесений через оголошення дострокових виборів у Британії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.