Біля узбережжя Флориди знайдено іспанське судно XVI століття

Команда дайверів, яка вивчала морське дно біля мису Канаверал у Флориді, виявила 22 гармати та мармуровий пам'ятник із затонулого корабля XVI століття.

Біля узбережжя Флориди знайдено іспанське судно XVI століття
21 Серпня 2016 12:51Світ,Статті

Три зі знайдених гармат довжиною три й два метри зроблені з бронзи, а на мармуровому пам’ятнику викарбуваний герб короля Франції, повідомляє Експрес.

Такий же символ присутній на маніфесті експедиції 1562 року французького мореплавця та колонізатора Жана Рибо. Роберт Прітчетт, виконавчий директор компанії Global Marine Exploration, що досліджувала уламки в травні та червні, розповів, що спочатку кораблі вважалися двома втраченими суднами Рибо, затонулими під час шторму 1565 року.

Однак Прітчетт вважає, що знайдені артефакти були взяті з Флориди як трофеї іспанськими суднами, що прямували до Гавани й Куби. Крім трьох бронзових гармат дослідники виявили й 19 залізних, а також 12 якорів, шліфувальний круг, боєприпаси. Маркування на одній з гармат показує, що вона була відлита в 1540 році за часів правління короля Генріха II.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.