Більше половини всіх кібератак завдали фінансових збитків у розмірі понад $500 млн

Збитки, серед іншого, включають втрату доходів, відтік замовників, упущену вигоду і прямі витрати.

Більше половини всіх кібератак завдали фінансових збитків у розмірі понад $500 млн
21 Березня 2018 10:18Світ,Статті

Більше половини всіх кібератак завдали фінансових збитків у розмірі понад $500 млн, включаючи, серед іншого, втрату доходів, відтік замовників, упущену вигоду і прямі витрати. Про це йдеться в щорічному звіті Cisco з кібербезпеки за 2018 рік, повідомляє Mind.

Разом з цим зазначено, що змінюється час виявлення шкідливого програмного забезпечення та тенденції його зростання.

Так, за період з листопада 2016 року по жовтень 2017 року медіанний час виявлення (time to detection, TTD) склав близько 4,6 години, тоді як у період з листопада 2015 року по жовтень 2016 року медіанний час виявлення склав 14 годин.

Фактором скорочення часу виявлення і підтримки його на низькому рівні стали хмарні технології забезпечення інформаційної безпеки. Чим менше час виявлення, тим швидше відбивається атака.

Для скорочення часу виявлення зловмисників фахівці з кібербезпеки починають все більше застосовувати (і закуповувати) засоби, які використовують штучний інтелект і машинне самонавчання.

За минулі 12 місяців фахівці Cisco з інформаційної безпеки зафіксували більш ніж триразове зростання шифрованого мережевого трафіку від інспектованих зразків шкідливого ПЗ.

«Еволюція шкідливого ПЗ за минулий рік показала, що зловмисники з більшою винахідливістю стали використовувати незахищені проломи в системах безпеки», – повідомив старший віце-президент Cisco, директор з інформаційної безпеки Джон Стюарт.

Раніше повідомлялось, що кількість вірусних заражень і хакерських атак в Україні за останній рік зросла з 10 млн до 100 млн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.