Австрійський журналіст розповів про непросте інтерв’ю з Путіним

«Кожен раз, коли ти його перебиваеш, розглядається як образа його величності», - сказав австрійський журналіст.

Австрійський журналіст розповів про непросте інтерв'ю з Путіним
9 Червня 2018 10:44Світ,Статті

Журналіст австрійського телеканалу ORF Армін Вольф розповів, що інтерв’ю з президентом Росії Володимиром Путіним, яке вийшло в ефір 4 червня, було найскладнішим в його кар’єрі. Про це він сказав в інтерв’ю Politico. Журналіст розповів, що він подивився всі доступні інтерв’ю з Путіним за останні кілька років. «Це дуже допомогло, тому що відразу стало ясно, як Путін реагує під час інтерв’ю», – сказав він. За словами Вольфа, він п’ять днів готувався до розмови. Про це пише УНІАН.

Вольф назвав три причини, чому розмова з Путіним була непростою. «Перше – є велика різниця між тим, щоб брати інтерв’ю в студії на моєму шоу, де я керую балом, і в президентському палаці в Кремлі, де зрозуміло, що він головний, і кожен раз, коли ти його перебиваєш, розглядається як образа його величності», – сказав австрійський журналіст. Другою складністю був синхронний переклад, через який складно було відповідати спонтанно. Третім фактором стало те, що Путін – «дуже розумний співрозмовник, який робить деякі речі, що ускладнюють життя інтерв’юера».

Вольф додав, що він говорить багато по темі і йде в деталі. «А коли ти перериваєш його, він фокусується на цьому моменті. Політики рідко це роблять», – зазначив Вольф. Крім того, російський лідер може відповісти питанням на питання, сказав австрійський журналіст. «Він дуже швидко переводить тему. Ти спитаєш його про корупцію в Росії, а він починає говорити про корупцію в Україні», – сказав австрійський журналіст.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.