Антимонопольна служба Росії оштрафувала Google

Федеральна антимонопольна служба Росії оштрафувала американську корпорацію Google на один мільйон рублів (16 тисяч доларів) за «порушення закону про захист конкуренції».

Антимонопольна служба Росії оштрафувала Google
3 Листопада 2016 18:31Світ,Статті

Корпораціям Google Inc. та Google Ireland Limited інкримінують невиконання припису по справі Android. Компанії оштрафували, а регулятор не дозволив Google продовжити термін виконання припису, – повідомили в службі.

Раніше голова антимонопольного відомства обіцяв штрафувати Google кожні два тижні, якщо компанія буде затягувати  виконання припису.

11 серпня ФАС оштрафувала Google на 438 мільйонів рублів (6,75 мільйонів доларів) за порушення правил конкуренції на ринку мобільних додатків.

Російське відомство порушило справу проти Google в лютому 2015 року через скаргу Яндекса, який стверджував, що Google диктує свої умови виробникам мобільних пристроїв на базі операційної системи Android.

Восени 2015 року ФАС визнала Google винною в зловживанні своїм становищем на ринку додатків операційної системи Android і наказала усунути порушення.

В інтернет-корпорації рішення ФАС назвали необґрунтованим і в середині грудня 2015 року оскаржили його в арбітражному суді Москви. Втім, суд відхилив позов корпорації, і визнав рішення законним.

У березні глава ФАС Росії Ігор Артем’єв заявив, що компанія Google поводить себе агресивно і не намагається знайти компроміс в суперечці з владою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.