Загадкові небойові втрати: військові стріляються з чужої зброї та помирають від хвороб

Валентина Іванівна-мати мобілізованого з Київщини мобілізованого Максима Рацюка. Зараз би йому б виповнилося 25, якби не сталося страшне Два роки тому хлопець загадково загинув під Волновахою. У тому, що син пішов з життя добровільно, жінка почала сумніватися, щойно додому привезли тіло.

Загадкові небойові втрати: військові стріляються з чужої зброї та помирають від хвороб
1 Липня 2017 18:21Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це пишуть Надзвичайні новини.

Версія військових не витримувала жодної критики. На підборідді, куда нібито цілівся хлопець-жодного ушкодження, в руках у загиблого автомат, а поруч-гільзи Але чому ж тоді у висновках судмедексперта написано, про те, що з чого саме застрелився нібито не з’ясували І дуже не зрозуміло, чому молодик стрілявся з чужого автомата, та ще й був смертельно п’яним, звісно без жодного свідка. Але поприри кричущі нестиковки, слідча з Волнвахи справу закриває і матері залишається через суд поновлювати справу, але поки все марно.

Другий хлопець за офіціною версією також самогубця. Так само застрелився з автомата. На страшних фото не вказано лице Мама має сумніви, що це взагалі її син. За офіційною версією хлопець застрелився в літньому душі, але на фото чомусь лежить у казармі і знов з іншим автоматом. Ті самі ляпи. За минулий рік до небойових втрат віднесли 256 випадків. З них найбільше самогубств-63, 29-нещасні випадки, від хвороб померло-58, необережне поводження зі зброєю-39, вбили-30, аварії-37. Це втрати, яких можна було уникнути Невже в армії можна померти від хвороб, адже в армію нібито беруть лише здорових. А ось розслідуванням цих випадків займається національна поліція. Військова прокуратура лише здійснює нагляд. А ось слідчі поліції їздити по військовим частинам, а тим більше до зони АТО не звикли. Тому військові хочуть це виправити, але кому має підпоряковуватися новий підрозділ?

Правильно- військовим. І зрозуміло, що ніхто не буде нічого розслідувати тим більш Подарувати надію матерям, які не можуть добитися правди, одним розпорядженням може Генеральний прокурор. Забрати військові злочини у поліції і віддати військовій прокуратурі. Але чому він цього не робить? Чому у військових частинах гине більше військових ніж на передовій

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.