За рік жителів Землі стало на 83 мільйони більше

Експерти фонду Населення Землі прогнозують, що в січні наступного року на планеті буде жити понад 7,5 млрд людей.

За рік жителів Землі стало на 83 мільйони більше
23 Грудня 2017 14:35Cуспільство,Статті

Про це повідомляє ZIK з посиланням на newsline.com.ua.

У ніч на 1 січня 2018 на планеті Земля буде проживати 7 591 541 000 чоловік. У порівнянні з минулим роком землян стане на 83 млн більше. Це приблизно вдвічі більше кількості населення України. Кожну секунду чисельність населення світу зростає в середньому на 2,6 жителя (кількість народжених мінус смертність).

Найбільший приріст населення спостерігається в Африці. За даними ООН, до 2050 року на континенті очікується подвоєння кількості жителів – з 1,26 млрд до 2,53 млрд осіб.

Серед позитивних причин зростання кількості населення планети організація відзначає збільшення тривалості життя і зниження смертності серед дітей. Дякувати за це потрібно вчених, які роблять швидкі прориви в галузі охорони здоров’я. Тим часом відсутність сексуальної освіти, слабкі урядові програми з охорони здоров’я, бідність і відсутність гендерної рівності мають тільки негативний вплив на кількість населення Землі.

Дослідники американського соціологічного центру Pew Research Center заявили, що до 2050 року 14% населення ЄС будуть мусульманами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.