За порядком під час «Євробачення» стежитимуть із гелікоптера

Вперше в Україні правоохоронці використовуватимуть для охорони громадського порядку три спеціально укомплектовані найсучаснішим обладнанням автомобілі та гелікоптер, які передаватимуть відео в режимі наживо з місць масового скупчення людей.

За порядком під час «Євробачення» стежитимуть із гелікоптера
9 Травня 2017 14:27Cуспільство,Статті

Про це сказав заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв, повідомляє InFa.

«Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тієї чи іншої точки та аналізувати стан справ, а відповідно – ухвалювати управлінські рішення щодо застосування сил та засобів, спеціальної техніки та всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку», – зазначив Бушуєв.

Поліція використовуватиме два автомобілі, третій – нацгвардійці. Вони будуть задіяні для фіксації та передачі інформації у режимі онлайн до Ситуаційних центрів Національної поліції України.

За словами Бушуєва, під час проведення масових заходів ситуаційні автомобілі розміщуватимуться неподалік масового скупчення громадян, що дозволить досконало володіти обстановкою та миттєво реагувати на будь-які події. Автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх інформаційних відомчих ресурсів.

Крім того, поліцейські на час проведення масових заходів, зокрема під час проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017», використовуватимуть сучасний гелікоптер. Він обладнаний спеціальною відеоапаратурою, яка також має можливості фіксації правопорушень та оперативної передачі інформації до Ситуаційних центрів Нацполіції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.