Юрій Касьянов: Від введення воєнного стану зброя ЗСУ не стане сучаснішою

Обстановка в зоні АТО загострюється, втрати зростають, і влада знову погрожує ввести воєнний стан. Народ багатозначно киває головою і на час заспокоюється.

Юрій Касьянов: Від введення воєнного стану зброя ЗСУ не стане сучаснішою
20 Липня 2016 19:35Cуспільство

«Воєнний стан» звучить одночасно страхітливо і обнадійливо. Потужно. На зразок тієї атомної бомби, яку Кравчук зопалу віддав Росії.

Але це все – пшик. З таким же успіхом можна ввести долар або заборону на брехню – ані багатшими, ані чеснішими ми від цього не станемо. Військове положення не зробить армію професійною, зброю – сучасною, а воєначальників – талановитими і сміливими.

Воєнний стан – це обмеження прав і свобод. Коли військовий комендант – тиловий щур – буде царем і богом у вашому містечку, а воєнком стане на законних підставах «вирішувати», кому воювати, а кому – відпочивати, кому жити, а кому – вмирати…

Воєнний стан – це коли ви не будете знати правду про втрати, і будете щасливі в своєму незнанні; а зрадофілів, які говорять незручну правду, критикують владу, нарешті притягнуть до відповідальності. І, може бути, навіть поставлять до стінки. Щоби не заважали всім нам безперервно перемагати.

Джерело: Юрий Касьянов

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.