Як Садовий знову не дотримав обіцянки

Рудно потерпатиме від лайна.

Як Садовий знову не дотримав обіцянки
12 Серпня 2016 9:49Cуспільство,Статті

У Рудно повторно збирають підписи до мера Львова Андрія Садового, аби він таки дотримав обіцянки про каналізування селища. Людей збурило, що громада гроші вклала, а Андрій Іванович передумав перенаправляти кошти із водопостачання на каналізацію. Про це повідомляють координатори спільноти Рудно Новини, пише Depo.Львів з посиланням на Львівський портал.

Як відомо, громада Рудно проявили ініціативу про продовження виконання робіт по каналізуванню Рудного вже у цьому році за кошти, виділені для Рудного на проведення робіт по реконструкції водопостачання, а саме 9 млн грн.

«На прийомі міського голови А. Садового з мешканцями смт. Рудно, активістами селища та керівництва Рудненської селищної ради дійшли згоди, що проблема каналізації є першочерговою для селища та кошти виділені ЛМР на реконструкцію водопостачання доцільніше перепланувати на проведення робіт по каналізуванню. За вказівкою міського голови, було проведено зустрічі з першим заступником міського голови Пушкарьовим Л.В., а також нараду у Львівводоканалі (на якій були присутні всі відповідальні особи, до компетенції яких належить вирішення даної проблеми) та дійшли до спільних домовленостей, а саме кошти, виділені міською радою на реконструкцію водопостачання (9 млн.грн.) направити на вирішення першочергової проблеми селища — проведення робіт по каналізуванню», – йдеться у повідомленні.

Рудненській селищній раді було запропоновано в найкоротші терміни провести коригування кошторисної документації по будівництву каналізації, так як ціни по проекту були станом на 2014 рік.

Згідно домовленостей, відкориговану проектно-кошторисну документацію Рудненська селищна рада для виконання робіт повинна була передати Львівській міській раді. Однак домовленостям з Андрієм Садовим збутися не судилося…

«Відповідно до рішення № 151 від 15.07.2016р сесії Рудненської селищної ради, кошти на коригування проекту виділено, роботи селищною радою виконано, а саме проект відкориговано. Проте 3 серпня на апаратній нараді ЛМР А.Садовий заявив, що ніякі кошти з робіт, запланованих на реконструкцію водопостачання переплановуватись на роботи по будівництву каналізації в смт. Рудно не будуть! Висновок – всі попередні домовленості скасовуються, а потрачені кошти з бюджету Рудненської селищної ради на проведення коригування кошторисної документації та експертизи – «витрачені на вітер», – йдеться у повідомленні.

Відтак, небайдужі руднівчани збирали підписи біля Народного дому, аби гроші які мають виділити на реконструкцію водопостачання, як і було домовлено, перенаправили на критичну прорблему селища – каналізування.

За словами секретаря Руднівської селищної Ради Христини Турчин, на громадське зібрання з депутами Руднівської селищної ради прийшло чимало людей, яким небайдужа доля Рудно.

«У нашому селищі немає нагальних проблем із водопостачанням. Натомість критичною є проблема із каналізуванням і це всі добре розуміють. Лише за день вдалося зібрати понад 200 підписів, аби перенаправити бюджетні кошти на реальні потреби наших мешканців. Сподіваюся у мерії до нас дослухаються», – повідомила вона.

Варто додати, що самі руднівчани переконані, «зарубали» проект каналізування через те, що селищний голова Ігор Форманчук в опозиції до дій фракції об’єднання «Самопоміч» в Рудненській селищній раді, які, як відомо, своїми діями блокують-перешкоджають діяльності апарату ради.

Як відомо смт. Рудно відноситься до Залізничного району Львова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.