Як дорого коштуватиме нове покоління легендарної моделі Nоkіа

Легендарна оновлена Nokia 3310 буде представлена наприкінці лютого на виставці MWC 2017 в Барселоні.

Як дорого коштуватиме нове покоління легендарної моделі Nоkіа
20 Лютого 2017 20:39Cуспільство,Статті

Про це офіційно повідомила компанія-виробник, пише Znaj.ua.

Чим ближче до прем’єри, тим більше деталей про телефон з’являється у мережі. Наприклад, уже відомо, що новий Nokia 3310 матиме надміцний корпус, захищений від вологи, пилу і механічних пошкоджень.

Виробник планує поставити на телефон суперпотужний аккумулятор, що дозволить аппарату працювати без підзарядки до двох тижнів.

Тепер же в спеціалізованих ЗМІ опублікували й інформацію, що цікавить прихильників моделі чи не найбільше, – у скільки ж обійдеться оновлена легенда. Згідно оприлюднених даних, у європейських країнах телефон коштуватиме 59 євро, а в Сполучених Штатах Америки – 59 доларів.

Така бюджетна ціна натякає на те, що нова Nokia 3310 буде звичайним телефоном без будь-яких інноваційних функцій. Вона збереже все найкраще, що було, і буде захищена від пилу і води.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.