Виконком міськради погодив забудову Львівського інструментального заводу

У п'ятницю, 22 червня, виконавчий комітет Львіської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта на забудівлю території ПрАТ «Львівський інструментальний завод».

Виконком міськради погодив забудову Львівського інструментального заводу
23 Червня 2018 14:09Cуспільство,Статті

Його приміщення розташовані на вулиці Замарстинівській, 170. Відтак на ділянці, площею у понад 4 га, постануть 9 житлових секцій – від 5 до 10 поверхів, та 18-поверхова офісна споруда, яка буде найвищою серед усіх будівель. Загалом, у новобудови планують заселити майже 3 тисячі мешканців. Про це пише Zaxid.net.

«Це є будівлі колишнього інструментального заводу. Їх перепродали, як об’єкти нерухомого майна. Проте забудовник розбере ці радянські споруди – і кілька гектарів землі перетвориться на житловий квартал», – каже головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Інвестором проекту є будівельна компанія «ТКС», яка має намір розмістити в житлових будинках два вбудовані дитячі садки, амбулаторію сімейної медицини, а також центри для тимчасового перебування дітей. Серед зручностей – і підземний паркінг на 700 місць.

Нагадаємо, на початку червня виконавчий комітет Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження ПрАТ «Львівський інструментальний завод» на будівництво багатоповерхівок із підземним паркінгом зі знесенням споруд, що зараз там розташовані.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.