Виконком Львова затвердив комісію, що займатиметься придбанням житла дітям-сиротам

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 9 вересня затвердив склад комісії з питань реалізації Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016 -2025 роки, а також та положення про неї.

Виконком Львова затвердив комісію, що займатиметься придбанням житла дітям-сиротам
9 Вересня 2016 10:48Cуспільство,Статті

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Комісію очолив в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, голова комісії Юрій Голець. Його заступниками стали начальник відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Ростислав Тимків та заступник начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Галина Мазур. Секретар комісії – головний спеціаліст відділу комунального господарства управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури А. Возняк.

Також до складу комісії увійшли: директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай, начальник юридичного відділу департаменту житлового господарства та інфраструктури Богдан Ваверчак, представник постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики (за згодою), представник постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту (за згодою).

Згідно із положенням, мета комісії – виконання завдань, передбачених Міською цільовою програмою співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016-2025 роки. Завдання комісії:

  • розгляд пропозицій опікунів (піклувальників), прийомних батьків, батьків-вихователів, осіб та громадян з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, щодо придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам та громадянам з їх числа на умовах співфінансування згідно з програмою;
  • визначення переліку житлових об’єктів для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та громадян з їх числа у м. Львові та Львівській області;
  • затвердження та надання департаменту житлового господарства та інфраструктури – головному розпоряднику коштів програми – переліку житлових об’єктів, на які необхідно спрямувати кошти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.