Вихователів російського інтернату, в якому ґвалтували дітей, не звільнили, а відправили на курси

Співробітники Лазурненскої школи-інтернату для дітей-сиріт Челябінської області, які на початку 2018 року потрапили у скандалу зі зґвалтуваннями вихованців, залишилися на своїх посадах і пройшли курс підвищення кваліфікації за програмою «Жорстоке поводження з дітьми: діагностика, корекція і профілактика».

Вихователів російського інтернату, в якому ґвалтували дітей, не звільнили, а відправили на курси
2 Травня 2018 14:33Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це повідомляє 24 телеканал.

У лютому цього року в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що в Лазурненскій школі-інтернаті для дітей-сиріт регулярно гвалтують вихованців.

Діти розповідали прийомним батькам, що їх регулярно ґвалтували чотири педагоги, а також сторонній чоловік, який приходив до установи.

Після трьох заяв, слідчий комітет Челябінської області порушив кримінальну справу у зв’язку зі зґвалтуваннями сімох неповнолітніх учнів, окрему справу було заведено відносно співробітників інтернату за фактом халатності.

У підсумку, були арештовані 51-річний місцевий житель і один з вихователів. У березні всі інші педагоги, пройшовши перевірку на поліграфі та повернулися до роботи. Вони залишилися на своїх посадах, а також «у вигляді бонусу» пройшли курс підвищення кваліфікації за програмою «Жорстоке поводження з дітьми: діагностика, корекція і профілактика».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.