Виділена Львову ділянка є непридатною для полігону та сміттєпереробного заводу

Науково-експертна група дійшла висновку, що земельна ділянка на території колишнього гірничо-хімічного підприємства “Сірка” розташована в карстово небезпечній зоні, де не можна облаштовувати полігони.

Виділена Львову ділянка є непридатною для полігону та сміттєпереробного заводу
17 Лютого 2017 18:48Cуспільство,Статті

Про це повідомляє Lviv.com з посиланням на прес-служба ЛМР. Група зазначила, що ділянка не відповідає вимогам державних будівельних норм.Все через те, що ділянка розташована на недостатній відстані від відкритих водоймищ, культурно-оздоровчих об’єктів, водозаборів, заповідних територій національного та європейського значення. На місці сірчаних кар’єрів утворились озера, приблизною площею 700 га.  Недалеко від промислового майданчика протікає річка Шкло, яка впадає у Сян, а та – у Віслу басейну Балтійського моря.

Група вважає, що все це робить недопустимим створення сміттєсховищ і екологічно загрозливих підприємств на цій території. «Просимо громади Львівщини допомогти громаді Львова у скрутній ситуації, що склалася з видаленням відходів з території міста, шляхом сприяння почерговому, в узгоджених обсягах прийняттю відходів Львова на своїх смітєзвалищах до часу спорудження санітарно безпечного підприємства обробки твердих побутових відходів. Таке підприємство знешкоджуватиме не лише відходи міста Львова, але й відходи інших громад краю», – зазначено у висновках роботи науково-експертної групи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.