Вілла з трьома куполами: суддя шокував своїм маєтком

Суддя з Полтавської області Сергій Гальонкин став лідером за кількістю майна в електронній декларації серед своїх колег в регіоні, задекларувавши будинок площею 661 м2.

Вілла з трьома куполами: суддя шокував своїм маєтком
11 Листопада 2016 22:28Cуспільство,Кримінал,Статті

Журналісти опублікували відео з дорогою шикарною садибою співробітника суду. За словами розслідувачів, декларація Гальонкина вельми суперечлива. Згідно з офіційними даними, суддя з родиною в останній рік жив виключно на зарплату бюджетника. Однак розкішний будинок потребує дорогого утримання, переконані автори. Про це повідомляє Еспрес.

Журналісти поцікавилися у судді, яке джерело доходу дозволив йому побудувати і утримувати такий шикарний будинок, який, до речі, нагадує по своїй архітектурі церкву або готельний комплекс. «Допомогла дружина і батьки», — відповів суддя, якого цитує Prosud. Крім розкішного замку, Гальонкін записав у декларації дачу, офіси та квартири в Полтаві і Києві, 3 автомобіля і мопед. Деяке майно записане на тещу успішного полтавського судді.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.