Відома російська опозиціонерка втекла в Україну

На початку листопада 2017 року в будинку російської активістки Ольги Романової пройшов обшук у справі руху «Артпідготовка». Французький активіст П’єр Афнер повідомив, що зустрівся з Романовою в Києві, куди вона втекла від російських спецслужб.

Відома російська опозиціонерка втекла в Україну
30 Листопада 2017 14:56Cуспільство,Статті

Учасниця руху «Нова опозиція» Ольга Романова переїхала з Росії до України, повідомив у своєму блозі на mediapart.fr французький активіст П’єр Афнер, – передає ZIK з посиланням на Гордон.

 За його словами, активістка скористалася сервісом Blablacar для пошуку попутних машин, щоб уникнути ідентифікації особистості. Афнер розповів, що Романова повідомила йому про це, коли перетинала кордон Білорусі.

За словами Афнера, Романова вже приїхала до Києва, активіст зустрівся з нею 25 листопада на Майдані Незалежності. Він також повідомив, що Романова завела нову сторінку у Facebook під іншим іменем.

Активістка ховається від переслідування російських спецслужб.

На початку листопада 2017 року, як повідомляло «ОВД-Инфо», в будинку Романової пройшов обшук у справі руху «Артпідготовка». Після цього активістку допитали на Луб’янці.

3 листопада 2017 року ФСБ заявила про припинення протиправної діяльності «законспірованого осередку» руху «Артпідготовка», який очолює російський опозиціонер В’ячеслав Мальцев. За даними російської спецслужби, активісти «Артпідготовки» планували 4–5 листопада 2017 року «здійснити резонансні екстремістські акції у формі підпалів адмінбудівель із використанням запалювальних сумішей і нападу на співробітників поліції з метою провокації масових заворушень».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.