Вандали завдали збитків парку «Залізні води» у Львові на 75 тис. грн

Протягом останніх років у парку «Залізні води» у Львові невідомі особи здійснюють злочинні дії – навмисно пошкоджують елементи мережі зовнішнього освітлення парку (світильники, лампи, кабелі).

Вандали завдали збитків парку «Залізні води» у Львові на 75 тис. грн
2 Жовтня 2017 18:30Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це інформує ZIK з посиланням на прес-служба ЛМР.

«Протягом останніх років у парку «Залізні води» мали місце численні злочинні дії невідомих осіб. Вони навмисне пошкодили елементи мережі зовнішнього освітлення парку (світильників, ламп, кабелів та ін.). За період 2010-2016 років відновлення елементів мережі зовнішнього освітлення парку здійснювало ЛКП «Львівсвітло» на замовлення Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Роботи виконувалися за кошти міського бюджету. Загальна сума, яку було витрачено, становить 75 тис. 397 грн, з них:

2010 рік – 9 тис. 72 грн (замінено 14 світильників з лампами)
2012 рік – 48 тис. 23 грн (замінено 18 світильників з лампами, здійснено монтаж 352 м кабелю).
2014 рік – 12 тис. 810 грн. (замінено 12 світильників з лампами).
2015 рік – 3 тис. 981 грн (замінено 3 світильники, 15 ламп).
2016 рік – 1 тис. 511 грн (замінено 8 лампами та ін.)», – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
У липні 2017 року ЛКП «Львівсвітло» виконало заміну 16 світильників з лампами та інші роботи на загальну суму 8 тис. 745 грн. Однак, одразу ж після відновлення зовнішнього освітлення у парку «Залізні води» невідомі особи знову пошкодили 16 світильників з лампами. ЛКП «Львівсвітло» звернулося в правоохоронні органи щодо пошуку осіб, які вчинили злочинні дії та завдали матеріальної шкоди громаді міста.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР звертається до мешканців не бути байдужими і повідомляти в правоохоронні органи про злочинні дії, які приводять до пошкодження майна громади міста.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.