В УКУ оголосили конкурс на посаду директора Центру Митрополита Андрея Шептицького

Новий Центр, який повинен стати своєрідною родзинкою університетського містечка УКУ біля Стрийського парку, планують відкрити у вересні 2017 року. Зараз університет у пошуках очільника Центру.

В УКУ оголосили конкурс на посаду директора Центру Митрополита Андрея Шептицького
31 Липня 2016 13:32Cуспільство,Культура,Статті

У Центрі Митрополита Андрея Шептицького будуть розташовані чотири основні функціональні простори: наукова бібліотека, навчальні аудиторії, адміністрація, публічний простір, повідомляє Lviv.com.

«Центр має стати ключовим місцем в УКУ для реалізації просвітницької місії Університету. Наша бібліотека має бути зразковою (Center of Excellence) і поширювати адекватну культуру. Директор має бути обличчям Центру і його місії» – написав перший проректор УКУ Тарас Добко на своїй фейсбук-сторінці.

Директор Центру має добре розуміти цінність і специфіку роботи бібліотеки, функціонування університету як інтелектуального і культурного центру, а також вміти ефективно поєднувати академічну, просвітницьку і адміністративну складові його діяльності.

Додаткову інформацію та детальніші вимоги до кандидатів, опис посадових обов’язків можна отримати, написавши листа за адресою: protsyk_tetyana@ucu.edu.ua

Резюме окремим файлом слід надіслати до 25 серпня 2016 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.