В Україні перейменують відразу дві області

Депутати проголосували за перейменування в Україні двох областей. Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що мова йде про Дніпропетровську та Кіровоградську області.

В Україні перейменують відразу дві області
5 Травня 2018 18:12Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це пише Обозреватель.

«Перейменовано близько тисячі, залишилося ще 9 населених пунктів, які ми виявили. На черзі перейменування двох областей. Для цього необхідно внести зміни в Конституцію. Наскільки нам відомо, вже зібрано необхідну кількість депутатських підписів для того, щоб запустити цей процес», – сказав він.

Також в Україні можуть скасувати «зайві» вихідні, якщо святкові дні припадають на суботу або неділю.

За словами В’ятровича, Україні необхідно перенести дату святкування річниці завершення Другої світової війни, щоб відзначати його з усією Європою. У зв’язку з цим, вихідний день потрібно перенести з 9 травня на 8-е.

Нагадаємо, в мережі гостро відреагували на вислів В’ятровича про дивізію «Галичина». На думку скандального історика, Радянський Союз і Третій Рейх однаково сприймали українців, а їх підходи різнилися лише раціональним ставленням німців до витрати людських ресурсів. Таку думку висловив В’ятрович у себе в Facebook. Потрібно відзначити, що багатьох підписників історика це обурило.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.