Український фільм про сільських шерифів став претендентом на «Оскар»

На світову кінопремію від України поїде документальний фільм «Українські шерифи» Романа Бондарчука.

Український фільм про сільських шерифів став претендентом на Оскар
13 Жовтня 2016 10:47Cуспільство,Культура,Статті

Режисер Роман Бондарчук побачив у буднях сільських шерифів сюжет для кіно. Розповів, що його зацікавило те, що люди не сидять в очікуванні допомоги, а самотужки намагаються контролювати ситуацію, повідомляє Главком.

У фільмі немає жодних спецефектів, адже творці зробили ставку на моторошний реалізм. На зйомки витратили понад три роки і ще півроку на монтаж.

Герой фільму – Микола, який має судимість і не має паспорта. Документ допомогли відновити шерифи і тепер чоловік на роботі. Опорний пункт, де працюють шерифи, утримує сільська рада. Роботою народних правоохоронців тут задоволені.

Стрічка «Українські шерифи» вже взяла премії кількох міжнародних кінофестивалів. Її показали у 30 країнах. Церемонія вручення премії американської кіноакадемії відбудеться у лютому 2017 року в Лос-Анджелесі. Самі герої фільму туди навряд чи поїдуть. Бо на «Оскар» не чекають, а просто виконують свою роботу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.