Українського політв’язня Кольченка випустили зі штрафного ізолятора

Українського політв’язня в РФ Олександра Кольченка керівництво ІК-6 м. Копейська Челябінської області випустило з штрафного ізолятора і віддало, нарешті, його посилку.

Українського політв’язня Кольченка випустили зі штрафного ізолятора
22 Березня 2018 22:12Cуспільство,Статті

Про це написала у Facebook челябінська правозахисниця Тетяна Щур, повідомляє ZIK.

«Маленька гарна новина. Кольченко випустили з СІЗО і він, нарешті, отримав посилку. Насправді, для того, хто розуміє, як важливий за ґратами кожен вітамін і кожен предмет з волі, це велика гарна новина. Більше ніяких новин про Сашу Кольченко немає», – пише Щур.

Як повідомляла вона ж раніше, керівництво колонії під надуманим приводом відправило Олександра Кольченка в штрафний ізолятор на 13 діб.

Нагадаємо: у серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону (РФ) засудив громадянина України Олександра Кольченка до 10 років позбавлення волі за сфабрикованим звинуваченням у підготовці терактів у Криму. Разом з ним був засуджений режисер Олег Сенцов – його засудили до 20 років ув’язнення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.