Українські військові отримали сучасне обладнання для розвідки

Збройні Сили України напередодні оголошення початку Операції об'єднаних сил отримали сучасне обладнання для розвідки, яке випробовують в тестовому режимі.

Українські військові отримали сучасне обладнання для розвідки
14 Травня 2018 22:12Cуспільство,Статті

«Ми розпочали обладнання системи розвідки по всьому передньому краю. Обладнуємо спостережні пости більш сучасними, більш новітніми засобами розвідки, які дозволяють виявляти противника вдень і вночі. Виявляти у будь-яку погоду – у сніг, туман, дощ.

Забезпечувати передачу інформації на пункт управління в режимі онлайн», – розповів начальник розвідки Операції об’єднаних сил з позивним «Миколайович», повідомляє Gazeta.ua.

Устаткування являє собою звичайний дрон і планшет з програмою. За допомогою безпілотника на окуповану територію перекидають сейсмічні датчики, які розпізнають будь-яку кількість людей і техніки при будь-якій погоді. Це позбавляє від необхідності ходити в розвідку і скорочує час отримання даних з декількох днів до декількох хвилин.

У разі вдалих тестів, цим обладнанням будуть оснащені всі підрозділи, які тримають оборону уздовж лінії зіткнення.

30 квітня в Україні закінчилася Антитерористична операція на Донбасі. В країні починається Операція об’єднаних сил.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.