Українські вчителі провалили тестування ЗНО

Буковинські вчителі склали тести, які базувалися на завданнях ЗНО, з середнім балом 7,9.

Українські вчителі провалили тестування ЗНО
19 Квітня 2017 14:33Cуспільство,Статті

Вчителі під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови, – повідомляють Экономические Известия.

Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів. З них 169 – вищої категорії, 26 – 1-ї категорії, 47 – 2-ї категорії та 30 спеціалістів. Про це повідомляє “Погляд”.

Серед 169 вчителів вищої категорії 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце держзамовлення.

До червня 2017-го запланували провести 10 тестувань учителів, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.

Раныше робоча група Українського центру оцінювання якості освіти встановила мінімальний бал з кожного предмета, який необхідно набрати для зачислення до ВНЗ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.