Українські школярі – в ТОП-100 молодих вчених Google

Четверо українських школярів увійшли у ТОП-100 найкраших молодих вчених наукового конкурсу «Google Science Fair-2016».

Українські школярі - в ТОП-100 молодих вчених Google
26 Липня 2016 13:11Cуспільство,Культура,Статті

Результати відбору заявок молодих дослідників опубліковані на сайті Google Science Fair.

«На минулому тижні завершився перший етап  конкурсу молодих вчених Google Science Fair-2016, за підсумками якого були відібрані 100 кращих наукових проектів школярів та студентів зі всього світу. До їх числа увійшли і четверо школярів з України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед них: Микита Гордієнко, 17 років, з проектом «Am_I_Fatigued: як розпізнати накопичену втому та запобігти непоправному».  У своєму проекті молодий дослідник пропонує новий метод відслідковування накопиченої втоми, який може використовуватися в повсякденному житті для її оцінки, отримання порад та консультацій.

Антон Тихоненко, 15 років, запропонував проект створення функціонального протезу руки для пацієнтів з ектродактилією. Як зазначив винахідник у описі свого проекту, цей протез допоможе людям з дефектами пальців незалежно рухати ними;

Данило Кузнєцов, 15 років, представив на конкурс дослідження геліосинхронних орбіт в тераформуванні планет з використанням доступних у космосі речовин;

Наймолодша учасниця, 13-річна Поліна Хадеєва, запропонувала на конкурс проект «Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1». Як зазначила Поліна в описі до проекту, вже перші дослідження дозволили встановити період обертання астероїду та його приблизну форму та розмір.

11 серпня будуть визначені імена 16 фіналістів конкурсу. Переможець отримає головний приз – грант на навчання в США у розмірі 50 тисяч доларів США.

Серед інших призів – дві премії у розмірі $15 тисяч кожна – Innovator від журналу Scientific American та Explorer від журналу National Geographic, які присуджуються за самий визначний проект, який демонструє експериментальний підхід до вирішення ключових проблем оточуючого світу.

Нагадаємо: Google Science Fair – міжнародний науковий конкурс для школярів та студентів віком від 13 до 18 років. Участь в ньому можна брати як самостійно, так і у складі команди.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.